הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ אישית חִינָם עם מומחי מערכות האלומיניום המתקדמות של החברות המובילות בעולם!

KINETIC 520-מערכת הזזה מינימלית

חברת קסטן הינה היבואנית הבלעדית של מערכות הזזה מינימליות של חברת קינטיק ומציעה מגוון רחב של מוצרים שיאפשרו לך להגשים את חלום עיצוב הבית באופן פשוט ונוח. מדובר במוצרים באיכות גבוהה ביותר  המותאמים לכל סוגי הבניה. המערכות מבודדות באופן מקסימאלי, חוסכות באנרגיה ,מאפשרות בניה ייחודית ויצירתית וזאת מבלי לפגוע באיכות הבידוד. ומעניקות לבית מראה יפיפה ומתקדם.

המערכות מתאימות לכל טיפולוגיות הרצפה הנפוצות כגון שקועה, חצי שקועה, מרחפת, חריץ T וגימור רצפת אינסוף זמינות כסטנדרט. על התקרה יש שלוש טיפולוגיות זמינות, כלומר חצי שקוע, חריץ T ו-Infinity Ceiling.

מגוון המערכות ההזזה של קינטיק מתחיל ממערכות קרות של Minimal Slide המכילות 8 מ"מ של זכוכית בודדת ומשתרעת לאורך כל הדרך ועד למערכות תרמיות Minimal Slide המתאימות לזכוכית משולשת 46 מ"מ. וגודל המסגרת אלומיניום יכול להשתרע עד 6 מטר גובה ו-4 מטר רוחב.
יכולת העמידה במשקל יכולה להגיע ל-1200 ק"ג לכל מסגרת. בהתאם לעומס הרוח, זמינים גם פרופילי חיזוק מתאימים כדי לעמוד בעומס הסטייה.
כל המערכות המינימליות כוללות פרופילי הזזה דקים המוסתרים במידה רבה בתוך המסגרות. העמוד המרכזי נע בין 16 מ"מ ל-24 מ"מ עם ובלי זיגוג ביטים.
מערכות הזזה מינימליות של Lift & Slide זמינות גם עם יכולת הרמה של 600 ק"ג לכל מסגרת.
ישנה גם אפשרות של הזזה חשמלית מינימלית המאפשרת תנועה אופקית.
בנוסף, נוכל לספק גם פתרונות לנעילה חשמלית והרמה חשמלית למערכות Lift & Slide Minimal.

מומלץ מאד לפנות אלינו ולקבל מידע מפורט על מגוון האפשרויות והמוצרים של קינטיק ,דבר שיכול לתרום רבות לעיצוב ונראות הבית ,לחיסכון אדיר באנרגיה, ולהעניק לדרי הבית את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר וליצור תחושת וואו אפקט על המבקרים.

תמונה ראשית

הזזת קיפול מינימלי

אנו מציעים גם מגוון מקיף של דלתות מתקפלות מינימליות / דקות המתאימות לפרויקטים למגורים ומסחר. הטווח מתחיל ממערכות Minimal Bi-fold Cold שמכילות 8 מ"מ של זכוכית בודדת ומתפרשת לאורך כל הדרך ועד למערכות תרמיות Minimal Bi-fold המתאימות לזכוכית משולשת 50 מ"מ. ברוב המערכות הדלתות מתגלגלות בו זמנית בחלק העליון והתחתון. עם זאת, הצד המתגלגל העיקרי נמצא בתחתית. לחילופין, יש גם אפשרות לגלגל רק בחלק העליון.
אנו מציעים חזיתות קינטיות בעלות קיפול מינימלי שהן הדקות ביותר בעולם! עם פרופיל מסגרת אלומיניום נמוך עד 26 מ"מ (66 מ"מ משולב). מסגרות מתקפלים דקיקים יכולים להשתרע עד 5 מטר גובה ו-1.5 מטר רוחב.
הדלתות דקיקות מתקפלות וזמינות עם מסלולים נמוכים עד 43 מ"מ המאפשרות אינסוף אפשרויות עיצוב

 

הזזת קיפול מינימלי וידאו

החלקת ציר מינימלי

מערכות ה-Minimal Pivot Slide שלנו חולקות את אותה פלטפורמת פרופיל כמו מערכות Bi-fold מינימליות. ההבדל העיקרי הוא בעיקר בערכת החומרה. היתרון העיקרי של Pivot Sliding על פני Bi-fold הוא קלות התפעול ורוחב המסגרת. מערכות מגלשות Minimal Pivot יכולות להגיע בקלות לרוחב מסגרת של 2 מטר.

  • מיקום הציר נע בדרך כלל בין 1/3 ל-1/2 מרוחב המסגרת. מערכות מגלשות Slim Pivot מגיעות בדרך כלל לגובה של 4 מטר שניתן להאריך ל-5 מטר עם חיזוק מתאים.
  • מערכות חשמליות Minimal Pivot Slide זמינות עם אשכולות של עד 6 מסגרות. סט של שני אשכול פונים יכול להגיע לרוחב כולל של 24 מטרים.
  • דלתות הזזה מינימליות Pivot זמינות עם מסלולים נמוכים עד 43 מ"מ בצעד ותצורות שקועות במלואן. אפשרויות רצפת אינסוף ותקרת אינסוף זמינות גם כן.
  • מערכות Minimal Pivot Slide שלנו הן מהדקות בעולם עם פרופיל מסגרת נמוך עד 26 מ"מ (66 מ"מ משולב).

החלקת ציר מינימלי וידאו

Play Video

דלתות ציר מינימליות

דלתות Minimal Pivot זמינות בעלות מראה שטוח לחלוטין ללא כל מפרק גלוי. ממדי המסגרת אלומיניום הצטמצמו ל-39 מ"מ עבור דלתות בגובה של 5 מטרים. כל הדלתות כוללות מערכת רב נעילה בהתאמה אישית המסוגלת לאטום את הדלת עד למעלה באמצעות טריזים מרובים ופטריות. נעילה חשמלית זמינה גם כדי לאפשר גישה קלה מבחוץ באמצעות שלט, לוח מקשים או יישום טלפון. עיצובי סף שונים זמינים כולל מרזב ניקוז נסתר.

מערכות Minimal Pivot חשמליות זמינות עם מנועים מורכבים עליון ותחתון לביצוע התנועה הסיבובית. נעילה חשמלית זמינה גם כאופציה.

דלתות ציר מינימליות וידאו

Play Video

מערכות כיסוי מינימליות

מערכות כיסוי מינימליות זמינות כחלונות הטיה וסיבוב מינימליים ודלתות צירים מינימליות.

חלונות הכיסוי המינימליים של הטיה וסיבוב כוללים עיצוב נסתר היברידי עם רוחב גלוי חיצוני של 31 מ"מ. כל החומרה סמויה ובעלת דירוג של 150 ק"ג לכל אבנט.

דלתות צירים מינימליות זמינות בעלות מראה שטוח לחלוטין ללא כל הנחה גלויה. ממדי האבנט הצטמצמו ל-39 מ"מ עבור דלתות בגובה של 5 מטרים. כל הדלתות כוללות מערכת רב נעילה בהתאמה אישית המסוגלת לאטום את הדלת עד למעלה באמצעות טריזים מרובים ופטריות. נעילה חשמלית זמינה גם כדי לאפשר גישה קלה מבחוץ באמצעות שלט, לוח מקשים או יישום טלפון. עיצובי סף שונים זמינים כולל מרזב ניקוז נסתר.

דלתות חשמליות עם צירים מינימליות זמינות עם מנועים מורכבים עליון ותחתון לביצוע התנועה הסיבובית. נעילה חשמלית זמינה גם כאופציה.

מערכות כיסוי מינימליות וידאו

Play Video

מערכת הצללת-חזיתות

המערכות שלנו מהוות פתרון מצוין להצללות שמש. יש להם את היכולת לחסום עליית עוצמה סולארית לא רצויה בשעות השיא ולפתוח את החזית בשעות השפל. באמצעות התמצאות ושליטה חכמים הם יכולים לאפשר לאור טבעי להיכנס תוך חסימת קרני שמש ישירות.

לכל המערכות שלנו יש איטום סביב ההיקף כדי לאפשר חזית אטומה ואטומה למים. זה הופך אותם לפתרון אידיאלי עבור חזיתות כפולות המציעות בידוד תרמי שאין שני לו. הם יכולים לשמש גם כמסך גשם לבניין.

כל המערכות מתוכננות כך שיאפשרו התקנה בתוך המבנה או מבחוץ בו שוכן החיפוי. כסטנדרט ניתן לחפות מערכות הצללה אלו בעץ טבעי, GRP, זכוכית, סיבי צמנט, קרמיקה, יריעות מתכת מחוררות, להבי אלומיניום ו-ACP היוצרות אינטגרציה חלקה עם חומר חיפוי הבניין.

כשהם מותקנים עם דקים מאלומיניום הם נראים ומתנהגים כמו רפפות הצללה טיפוסיות.

מערכת הצללת-חזיתות וידאו

Play Video

קיר מסך מינימלי

עיצובי קיר המסך המינימליים שלנו תוכננו לשילוב חלק עם כל המערכות המינימליות שלנו. המחיצות  הותאמו כך שיתאימו לעומק מסגרת מערכות ההזזה המינימלי ויכולים להוות הרחבה שלהם בחזית תובענית.
רוחב הפנים של המחיצות הצטמצם ל-35 מ"מ. קיר הווילון כולל אינטגרציה חלקה עם הזזה מינימלית, חלונות פתח מינימליים, דלתות צירים מינימליות ודלתות Pivot מינימליות, החלקה מינימלית מתקפלת והחלקה מינימלית.

קיר מסך מינימלי וידאו

Play Video
מאפיינים טכניים
גובה מסגרת, אנכי42 מ"מ
גובה מסגרת, תחתית אופקית57 / 67 מ"מ
גובה מסגרת, עליון אופקי60 מ"מ
רוחב מסגרת62 / 133 / 205 / 276 מ"מ
הוספת אריחים≥20 מ"מ
טיפולוגיה של קומהצעד, שקוע
טיפולוגיה של רכיבהלהב
גובה מסגרת , אנכי16 / 20 / 30 מ"מ
גובה מסגרת , אופקי29 מ"מ
Center Mullion גובה נראה16 / 20 מ"מ
מקסימום משקל לכל מסגרת 600 ק"ג
מקסימום רוחב מסגרת 3000 מ"מ
מקסימום גובה מסגרת 4000 מ"מ
אפשרויות רוחב זיגוג32 מ"מ
סוג זיגוגביט זיגוג + מליטה
מקסימום נקודות נעילה6
סוג איטוםמברשת עם בד + Q-Lon
הופעות
ייצור העברה תרמית
EN ISO 10077-2 (Uw)
≥1.3 W/(m 2 K)
 
 
 
 
קִינֵטִי
 

תפריט נגישות

קסטן מבצעים עבודות אלומיניום אקסקלוסיביות בהתאמה אישית

קסטן מייבאים ומייצרים, חלונות, דלתות, מערכות מינימל , סופר טרמי, קליל, Rabel, KineticBertrand ועוד.
                    מלא פרטים ונחזור אליך במהרה.