הרשמו לקביעת שיחת ייעוץ אישית חינם עם מומחי מערכות האלומיניום המתקדמות של החברות המובילות בעולם!

מערכות אלומיניום קסטן:

ביצוע עבודות אלומיניום מספר 1 בישראל

בשנים האחרונות עלה חיוך רחב על פניהם של אדריכלים רבים בישראל, כאשר התברר כי פעילות קסטן עברה לידי "חברת מערכות אלומיניום קסטן בע"מ" אשר רכשה את החברה ובכך הבטיחה כי אימפריית האלומיניום של ישראל תמשיך להביא לידי ביטוי את הניסיון האיכות ויכולת היצירה שנרכשו בעמל רב במשך שלושה עשורים של ביצוע עבודות אלומיניום בבתים ובמבנים רבים בישראל.

מערכות אלומיניום קסטן-מקדימה את המתחרות בענף.

לפני כ- 30 שנה בעפולה, משפחת קסטן פתחה עסק משפחתי קטן לאלומיניום אשר צמח לאורך השנים להיות לחברה ששולטת בתחום, בזכות אלפי עבודות ומיזמים יוקרתיים של מערכות אלומיניום מתקדמות.

לאחרונה פגע משבר הקורונה  גם בעסק המשפחתי ששגשג והגיע לצמרת החברות הפרטיות המובילות במשק הישראלי, אך בצעד מהיר חברת "מערכות אלומיניום קסטן" בבעלות יזמים מצפון הארץ, רכשה בחודש דצמבר 2020 את הנכסים ואת הפעילות של קסטן.

בראיון שערכנו עם יהודה מזרחי מנכ"ל החברה ויוחאי קסטן סמנכ"ל התפעול הם סיפרו לנו על היעדים שהציבה החברה לעשור הקרוב כמו כן גם על מערכות האלומיניום המובילות בשוק.

" לא היה ספק לרגע אחד על היכולות והפוטנציאל הגלום בקסטן. האמינות והמקצועיות של החברה הייתה עובדה ידועה, לפני כל השקעה כספית נוספת כזו או אחרת, ווידאנו ופעלנו להבטיח  כי כל העובדים הוותיקים עם הניסיון והידע המקצועי המעמיק יישארו בחברה, מבחינתנו הם הבסיס להצלחה", סיפר יהודה מזרחי, רואה חשבון ועורך דין, ומי שמשמש כיום כמנכ"ל של מערכות אלומיניום קסטן בע"מ. 

מערכות אלומיניום של קסטן כל מה שצריך לבית

מערכות אלומיניום פרופילי קליל

שירותי החברה מגוונים ונוגעים בכל עולם האלומיניום בבית, ובין היתר אלו כוללים:

☑ מערכות מינימל.
☑ מערכות אלומיניום סופר טרמיות.
☑ מערכות אלומיניום בשילוב עץ.
☑ ייצור והתקנה של כלל מערכות קליל- באוהאוס, אופיס, בלגי, נוף.
☑ וויטרינות זכוכית כולל למפתחי ענק וזכוכיות ג'מבו.
☑ דלתות כניסה לבתים בחיפויים שונים כולל אלומיניום, גרניט פורצלן או HPL.
☑ פתרונות הצללה כולל משרביות ממונעות.
☑ קירות מסך.
☑ מעקות זכוכית בהתקנה יבשה ועוד.

כל הפתרונות אלומיניום תחת קורת גג אחת

בנוסף לקהלים פרטיים- אדריכלים, מעצבי פנים, חברות קבלן ויזמי בנייה, אוהבים לעבוד עם "מערכות אלומיניום קסטן" מכיוון שמדובר בחברה בעלת מפעל יצרני של מערכות קליל ואקסטל, ובנוסף הם גם מייבאים את המערכות של החברות והמותגים הנחשבים ביותר בעולם.

"כמו כן אנחנו מייבאים מערכות של חברות ,RABEL SYSTEMS ו- KINETIC מדובר במערכות מינימל סופר טרמי המספקות בין היתר פתרונות לוויטרינות במפתחי ענק.

לדוגמא, כל כנף ממונעת של דגם RABEL 62 יכולה להגיע ברוחב 4.00 מ' ובגובה עד 5.00 מ'.

אנו מייבאים מראבל גם מערכות הצללה ורטיקליות ממונעות היושבות על מסילה אחת, ומאפשרות שילוב של מערכות ציר, פיבוט, הזזה והרמוניקה.

מחברת BERTRAND אנחנו מייבאים מערכות עץ אלומיניום או עץ בלבד.

ישנן ארבעה סוגי עץ לבחירה: אורן, מהגוני, אלון או בוק, אפשר לבחור גם את המרקם, הגוון וטקסטורה, זאת על מנת לקבל תחושה אמתית של עץ בתוך הבית ויחד עם זאת את יתרונות האלומיניום מחוצה לו.

אנחנו מייבאים גם צלונים של חברת HELLA הידועה, כך שתחת קורת גג אחת ניתן למצוא אצלנו את כל הפתרונות האפשריים בתחום האלומיניום לבית", מסביר יוחאי קסטן סמנכ"ל התפעול.

אנחנו בחברת קסטן מערכות אלומיניום מתקדמות שומרים על הסביבה

בשנים האחרונות הנושא של איכות הסביבה והצורך בבנייה ירוקה עלה לכותרות יותר מפעם אחת, בוועידת האקלים השנתית של האו"ם שנערכה בגלזגו לפני מספר חודשים, השתתפה גם משלחת הישראלית שכללה קרוב ל 200 איש.

"מערכות אלומיניום קסטן בע"מ" מייבאת ביבוא בלעדי את מוצרי RABEL SYSTEMS   שמעולם לא חיכו לוועידה כזו או אחרת ובמשך שנים הם עובדים על מערכות הפרדה טרמיות שמגיעות לרמות בידוד ואקוסטיקה מהטובות ביותר בשוק העולמי ותורמים לאיכות הסביבה.

בעזרת המוצרים האלה הבית שומר על קרירות בימי הקיץ החמים, ובמקביל מספק חום טבעי גם כאשר בחוץ גשום, קר ורטוב, מערכות האלומיניום הסופר טרמי של RABEL SYSTEMS בעצם חוסכים בצורך של שימוש בתנורים, מזגנים ומוצרי חשמל שונים, ובכך מובילים לחסכון בהוצאות אנרגיה עבור קהל הלקוחות.

מערכות אלומיניום קסטן-פתרונות טכנולוגים מרשימים

על מנת להתרשם מקרוב מכל המערכות השונות שחברת "מערכות אלומיניום קסטן" מעמידה לרשות קהל הלקוחות בישראל ובכדי להתאים לכולם פתרונות לכל תרחיש וצורך בבית, ניתן להגיע אל אולם התצוגה המרשים הכולל את מיטב מערכות האלומיניום והפרזול, האולם ממוקם בסמוך למפעל החברה, ברחוב רמז 3 בעפולה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ חינם, חייגו: 04-6527748054-9500101 או העבירו פניה במייל office@kastan.co.il

אתר החברה

תפריט נגישות

קסטן מבצעים עבודות אלומיניום אקסקלוסיביות בהתאמה אישית

קסטן מייבאים ומייצרים, חלונות, דלתות, מערכות מינימל , סופר טרמי, קליל, Rabel, KineticBertrand ועוד.
                    מלא פרטים ונחזור אליך במהרה.