חלונות מינימל מתקדמות
אתם נמצאים כאן עמוד הבית מערכות מינימל מתקדמות

הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ אישית חִינָם עם מומחי מערכות האלומיניום המתקדמות של החברות המובילות בעולם!

מערכות האלומיניום המתקדמות בעולם לקבלת מקסימום אור טבעי

 מערכות מינימל מתקדמות עם זיגוג כפול שלנו היא מערכת חלונות מאלומיניום כמעט ללא מסגרת, קלה לתפעול, עם פרופיל אלומיניום מצומצם מאוד של 26 מ"מ. חלקי המערכת הגדולים, עד לגובה של 5 מ' ביחידה אחת, משובצים בפרופילי מסגרת כמעט בלתי נראים, המאפשרים לך ליהנות מנופים ללא הפרעה.

חלונות אלומינים בעיצוב מושלם, חלונות הזזה

העלו את מצב רוחכם עם נופי ים עוצרי נשימה, נופי לילה נוצצים בעיר, נופי טבע מרהיבים או גנים מעוצבים.הזמנת החוץ אל חלל המגורים שלך, על ידי שימוש בחומרים שמופחתים ליסודות הבסיסיים שלהם, היא הליבה של האדריכלות העכשווית המתקדמת!
קווים נקיים, פרופורציות מאוזנות, טבולות באלמנט המרכזי הכל-כך חשוב והמכריע, אור טבעי. בין אם מדובר בוילה יוקרתית, בית פרטי, דירה או מתחם עסקים, נוף ללא הפרעה עם חללי פנים סוחפים ופתוחים המאפשר לאור טבעי מרבי להאיר את הפנים, זוכים להערכה רבה בתכנון האדריכלי הנוכחי. חזיתות זכוכית גדולות המתאימות בצורה חלקה לכל סביבה, צמודות לרצפה ולתקרה. יחידות ההזזה פועלות במינימום התנגדות, מתאפשרת בזכות המסלולים הנסתרים המשולבים ברצפה, טכנולוגיה שפותחה במשך 15 שנים.

ויטרינות מערכות הזזה

תכונות ויתרונות עיקריים:

עיצוב דק במיוחד, אינספור תצורות

החזיתות הבלתי נראות כמעט של פרופילי האלומיניום מדגישות את העיצוב המינימליסטי של חלונות מינימליים של תצורות המערכת ואפשרויות העיצוב הבלתי מוגבלות מציעות גמישות מעשית אופטימלית, כך שתוכל לבחור בין אפשרויות רבות. פינות פנים וחוץ מזכוכית לזכוכית, פינות פתוחות, אלמנטי-ציר וכניסות לקיר (כיסים בלבנים) המסתירים אלמנטי-הזזה. בחר מתוך מגוון רחב של צבעים, עם מבחר של משטחים בעלי מרקם, מט מלוטש ועד לציפוי אבקה.

ניתן ליהנות ממערכות מינימל מתקדמות של חברת  RABEL בשלל תצורות, החל ממערכות עם מנגנוני ההזזה, מערכות פתיחה עם מנגנוני ציר, מערכות קבועות כולל קירות מסך מינימליסטיים  ומערכות עם מנגנון פתיחה פיווט.

משטחי זכוכית ענקיים פתוחים ולא מבולגנים

 פרופיל המסגרת ממוזער כדי לאפשר שילוב חלק ברצפות, תקרות וקירות. מסגרות חיצוניות משולבות כמעט לחלוטין בקירות, כך שמידות זכוכית גדולות יוצרות חללי מגורים רחבים ופתוחים. אור טבעי מירבי חודר אל תוך מרחב הפנים שלך, ויוצר אווירה שלווה ומוגבהת. מסגרות החלון יכולים להגיע לגובה של עד 5 מ', עם משקל כולל של עד 1200 ק"ג. זה מאפשר לנו ליצור סביבות מגורים יוצאות דופן ורחבות, עם חלקים מותקנים על 1,2,3 או 4 מסלולים. אנו גאים להיות מסוגלים להגשים את העיצובים האדריכליים הקיצוניים והשאפתניים ביותר.

ביצועים יוצאי דופן בכל פרויקט

  בחירת חלונות מינימל של ראבל וקינטיק פירושה בחירה באיכות הטובה ביותר. ערכי הבידוד של המערכות שלנו מצוינים. הם שומרים על טמפרטורות פנים, ומספקים תנאים אופטימליים לאורך כל השנה. מוטות פוליאמיד המשולבים במסגרת החיצונית, מבטיחים הפרדה תרמית, מה שמפחית את צריכת האנרגיה, חיסכון בעלויות. באקלים חם, אוויר ממוזג קריר נשאר בפנים.

פעולה חלקה וללא מאמץ

 מערכות הנעילה והאוטומציה הבלעדיות  שפותחו במיוחד עבור מערכות מינימל מתקדמות שלנו, משלבות קלות תפעולית ואבטחה יוצאת דופן, עם עמידות יוצאת דופן. מנועים חשמליים חזקים במיוחד, בעלי כוח מתיחה של עד 2.400 ק"ג, מזיזים בשקט את החלקים המחליקים. ניתן לבחור מצבי תפעול שונים, כגון מתג חדר, בשלט רחוק או מתג אוטומטי מלא עם חיישני לייזר, המבטיחים קלות תפעול מרבית.

מעבר חלק מבפנים לחוץ

 מסגרות חיצוניות בקושי מורגשות, המשולבות בצורה חלקה ברצפה באמצעות מסילת הזזה מותאמת, מבטיחות מעברים חלקים ללא הפרעה. מסלולים וגלילים בעלי ביצועים גבוהים מנירוסטה מבטיחים פונקציונליות ידנית זורמת, בטיחות תפעולית גבוהה ועמידות מעולה. המעבר מהפנים אל החוץ הוא ללא מאמץ וחלק.

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר למערכות האלומיניום המתקדמות בעולם של חברת rabel

תפריט נגישות

קסטן מבצעים עבודות אלומיניום אקסקלוסיביות בהתאמה אישית

קסטן מייבאים ומייצרים, חלונות, דלתות, מערכות מינימל , סופר טרמי, קליל, Rabel, KineticBertrand ועוד.
                    מלא פרטים ונחזור אליך במהרה.