הזזה עץ אלומיניום
מערכת הזזה הרם הזז עץ אלומיניום- Bertrand
Previous
Next

מערכות עץ אלומיניום

קסטן מייבאת מגוון רחב של חלונות הזזה וחלונות ציר הכוללים נתק סופר טרמי אשר שומר על יעילות אנרגטית וזאת בשילוב אלומיניום וסוגי עץ שונים על פי בחירת הלקוח- אלון, אורן, או מהגוני בשילוב עם אלומיניום לבחירה.
ניתן לקבל את המוצרים גם ללא אלומיניום, אלא עם עץ מלא בשכבות בשני צידי החלון.

וויטרינות רחבות הכוללות מערכת הרם הזז (HEBE SHIEBE) בשילוב סוגי עץ שונים לבחירת הלקוח, יעניקו לכם חוויה כפרית חמימה, יחד עם נתק סופר טרמי לחסכון באנרגיה ועמידות גבוה של האלומיניום מצדו השני של הבית.

קסטן עובדת בשיתוף פעולה עם חברת BERTRAND שהינה יצרנית אירופאית מוכרת בעלת תקנים מחמירים ביותר המפתחת ומייצרת בין היתר חלונות ,דלתות ומערכות אלומיניום איכותיות סופר טרמיות.
החברה הוקמה בשנת 1969, במשך השנים הגשימה החברה חלומות של לקוחות רבים באירופה ובעולם כולו. מגוון המוצרים הרחב של החברה מאופיין באיכות יוצאת דופן.

חברת BERTRAND משתמשת בתהליכי ייצור המבוססים על טכנולוגיה מודרנית וזאת במטרה ליישם מגוון רחב של חומרים בתוך מוצריה.
חברת BERTRAND מתמחה בשימוש בסוגים שונים של עץ- אלון, אורן או מהגוני, מגוון של PVC ומערכות פרופיל אלומיניום. כמו כן מתמחה החברה בשימוש בחומרים משולבים, כגון אלומיניום עץ או אלומיניום PVC.
אם החלום שלכם מעט יוצא דופן בגודלו, צורתו או מיקומו, שתף את החלומות שלך אתנו ויחד עם חברת  BERTRAND  תוכל להגשים לך אותו.
מוצרי BERTRAND  מיובאים  לישראל ע"י קבוצת קסטן שלה 30 שנות ניסיון בתחום האלומיניום והזכוכיות. 
ניתן לקבל את המוצרים עם מגוון זכוכיות כולל ציפוי low e המסנן קרינת  uv , או זכוכית בידודית כפולה עם גז אורגון בין הזכוכיות.

ניתן לבקר באולם התצוגה של החברה ולהתרשם ממגוון האפשרויות הקיים.