אתם נמצאים כאן עמוד הבית חלונות מינימל

דברו איתנו

חלונות מינימל

חלונות אלומיניום מינימל

עיצוב דק במיוחד, אינספור תצורות החזיתות הבלתי נראות כמעט של פרופילי האלומיניום מדגישות את העיצוב המינימליסטי של חלונות מינימליים של קסטן. תצורות המערכת ואפשרויות העיצוב הבלתי מוגבלות מציעות גמישות מעשית אופטימלית, כך שתוכל לבחור אפשרויות רבות. פינות פנים וחוץ מזכוכית לזכוכית, פינות פתוחות, אלמנטי ציר וכניסות לקיר (כיסים בלבנים) המסתירים אלמנטים של הזזה.

בחר מתוך מגוון רחב של צבעים, עם מבחר של משטחים בעלי מרקם, ממט, מלוטש ועד לציפוי אבקה. משטחי זכוכית ענקיים פתוחים ולא מבולגנים פרופיל המסגרת ממוזער כדי לאפשר שילוב חלק ברצפות, תקרות וקירות. מסגרות חיצוניות משולבות כמעט לחלוטין בקירות, כך שמידות זכוכית גדולות מדי יוצרות חללי מגורים רחבים ופתוחים. אור טבעי מקסימלי שזורם אל פנים הבית ויוצר אווירה שלווה ומוגבהת.

אנו גאים להיות מסוגלים להגשים את העיצובים האדריכליים הקיצוניים והשאפתניים ביותר.

קסטן מייבאת ביבוא בלעדי את מוצרי חברת RABEL SYSTEMS  ומתמחה בפרופילים המינימליסטיים בעלי תכונות סופר טרמיות. 

 

ביצועים יוצאי דופן בכל פרויקט

 בחירת חלונות מינימל של קסטן פירושה בחירה באיכות הטובה ביותר. ערכי הבידוד של המערכת שלנו מצוינים. הם שומרים על טמפרטורות פנים, ומספקים תנאים אופטימליים לאורך כל השנה. מוטות פוליאמיד המשולבים במסגרת החיצונית, מבטיחים הפרדה תרמית, מה שמפחית את צריכת האנרגיה, חיסכון בעלויות. באקלים חם, אוויר ממוזג קריר נשאר בפנים.

תפריט נגישות

קסטן מבצעים עבודות אלומיניום אקסקלוסיביות בהתאמה אישית

קסטן מייבאים ומייצרים, חלונות, דלתות, מערכות מינימל , סופר טרמי, קליל, Rabel, KineticBertrand ועוד.
                    מלא פרטים ונחזור אליך במהרה.