אתם נמצאים כאן עמוד הבית דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות כניסה דלת קו אפס בחיפוי אלומיניום

דלתות כניסה הן החלק המרכזי של כל חזית ועושות רושם ראשוני חשוב.
ניתן לעצב ולבנות את דלתות הכניסה המודרניות שלנו לפי המפרט המדויק שלך ולהמחיש את האיזון המושלם בין אסתטיקה, עמידות ויעילות אנרגטית.

בין אם אתם מחפשים מראה מיוחד שמשתלב עם חזית הבית שלכם או מראה מושך עין, אלומיניום הוא בחירה מצוינת, המגלם עיצוב מודרני במראה נקי.

דלתות כניסה אלומיניום גם יכולות להפוך לפתרון חכם לאפקטיביות אנרגטית בבית. כאשר מתקינים דלת חזקה ומבוססת כמו דלת מאלומיניום עם יכולת בידוד טובה, ניתן לשמור על חום הבית במשך זמן רב יותר, לחסוך בחשבונות החשמל ולהפחית את ההשפעה הסביבתית של הבית.

מבחינת תחזוקה, דלתות כניסה מאלומיניום דורשות מעט תחזוקה וניקוי. הן משמשות לשנים רבות ולא דורשות החלפה כמו דלתות עץ או פלדה. בנוסף, הן עמידות בפני שריטות ונזקי מזג האקלים וכך משמשות לשנים רבות עם מראה חדש וזהה לזה שהיו לפני שנים.

בקסטן תמצא

מבחר של דלתות כניסה הטובות ביותר

דלת כניסה אמורה לעמוד בפני פריצה פוטנציאלית, אך זה לא הדבר היחיד שהיא צריכה להיות מסוגלת להתגונן מפניו, דלת אלומיניום שהיא דלת כניסה יש לה יכולת  גם לעמוד בפני מזג אוויר קשה. לכן דלתות כניסה בבית שלך צריכות להיות מסוגלות לעמוד בכל סיטואציה, ואלומיניום הוא החומר שיכול לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. החוזק והעמידות שלו פירושם שלעולם לא תצטרך לדאוג ממזג אוויר גרוע שישפיע לרעה על הנוחות והחמימות בבית שלך, או על השלמות המבנית של הדלת עצמה.

אם אתם מחפשים דלתות אלומיניום חזקות, יפות ובמחירים מפתיעים, אל תחפשו רחוק יותר מדלתות אלומיניום של קסטן
אלמנטי בנייה אלו עומדים בתקני אבטחה גבוהים ביותר, ידידותיים לסביבה, ובזכות פרופילים מבודדים וזיגוג אטום משיגים ערכי
בידוד לרעש וקרינה 
מצוינים.

דלתות כניסה אמורות לעמוד בפני פריצה פוטנציאלית, אך זה לא הדבר היחיד שהיא צריכה להיות מסוגלת להתגונן מפניו, דלת אלומיניום שהיא דלת כניסה יש לה יכולת  גם לעמוד בפני מזג אוויר קשה. לכן דלתות כניסה בבית שלך צריכות להיות מסוגלות לעמוד בכל סיטואציה, ואלומיניום הוא החומר שיכול לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. החוזק והעמידות שלו פירושם שלעולם לא תצטרך להיות מודאג ממזג אוויר גרוע שישפיע לרעה על הנוחות והחמימות בביתך, או על השלמות המבנית של הדלת עצמה.

עיצובים מודרניים ומסורתיים

 דלתות מאלומיניום לכניסה לבית זמינות במגוון עיצובים שיתאימו לכל פרויקט, החל מבנייה חדשה ועד לשיפוץ בניין היסטורי.
ניתן להתאים תכונות כגון לוחות ופיתוחים כדי ליצור את המראה הנכון לכל חזית.
בקסטן ניתן לשלב לוחות אלומיניום, גרניט פורצלן או HPL ולשלב אותם עם חיפוי חזית הכניסה לבית ליצירת מראה אחיד.
האפשרויות כוללות גם צבעי RAL, עיצובים וגימורים, אותם ניתן לשלב כדי להתאים את העיצוב לרצונותיך האישיים.

בנוסף לכל מגוון צבעי ה-RAL, ישנם גם מספר רב של צבעים מתכתיים אלגנטיים
וקלים לתחזוקה הזמינים כתוספת אופציונלית. 

בסיכום, דלתות כניסה מאלומיניום ודלתות כניסה מפוארות מאלומיניום הן בחירה פופולרית לבעלי בתים המחפשים דלת חזקה, עמידה למזג האוויר ומעוצבת באופן יפה. הן מציעות תכונות אנרגטיות ואפשרויות עיצוביות מדהימות וכן משמשות לשנים רבות עם מעט תחזוקה. לכן, בחירה בדלת מאלומיניום של חברת קסטן יכולה להיות הפתרון האידיאלי

תפריט נגישות

קסטן מבצעים עבודות אלומיניום אקסקלוסיביות בהתאמה אישית

קסטן מייבאים ומייצרים, חלונות, דלתות, מערכות מינימל , סופר טרמי, קליל, Rabel, KineticBertrand ועוד.
                    מלא פרטים ונחזור אליך במהרה.