אודות קסטן

מערכות אלומיניום קסטן בע"מ

חלונות אלומיניום -קסטן מערכות אלומיניום

חברת מערכות אלומיניום קסטן בע"מ רכשה בחודש ינואר 2021 את פעילות קסטן וממשיכה מאז באמצעות צוות העובדים הוותיק והמנוסה את פעילות קסטן-תריסים אשר הוקמה לפני כשלושים שנה ע"י משפחת-קסטן וביצעה במהלך השנים אלפי פרויקטים יוקרתיים של מערכות אלומיניום, חלונות אלומיניום תריסים וקירות מסך ללקוחות פרטיים, קבלנים ומוסדות ציבור.

אצלינו שמים דגש על מתן שירות אישי לכל לקוח. החל משלב תכנון הבית, דרך הטמעת פרטי הביצוע יחד עם אדריכל הפרויקט ועד למסירה מושלמת של הפרויקט לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אנחנו בחברה מקפידים על חוויית הלקוח מהמוצר הסופי תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה ביותר. פתרונות יצירתיים ומיוחדים לכל לקוח ועל המשך מתן שירות לאחר סיום הביצוע. הכל בזכות הצוות המקצועי והוותיק המלווה את החברה.

אנו שמים דגש על עיצוב פנים אישי לכל לקוח. זה מהווה עבורינו אתגר מרתק בכל פעם מחדש. הצוות המקצועי שלנו פועל להשיא את שביעות רצון של הלקוח ולהתאים עבורו את מערכות האלומיניום המתקדמות ביותר. הן מבחינת עיצוב פנים והן מהבחינה הטכנולוגית. זאת בעזרת שיתופי פעולה עם ספקים מובילים ויצרנים בינלאומיים מובילים. עבודת העיצוב מתבצעת בשילוב של חשיבה יצירתית, ידע וניסיון רב שנים בניצול מושלם של מעטפת הבית ובהתאמה לסגנון העיצובי של אזור המגורים עצמו ולפרמטרים נוספים. 

קסטן גלריה תמונה 3

במפעלינו מייבאים, מייצרים ומתקינים מגוון רחב של מערכות אלומיניום, חלונות אלומיניום זכוכיות ותריסים מתקדמים. ברמה מקצועית גֲבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות.

לקוחות רבים ישמחו להמליץ על הפרויקטים שלנו