אודות קסטן

אתם נמצאים כאן עמוד הבית אודות החברה

הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ אישית חִינָם עם מומחי מערכות האלומיניום המתקדמות של החברות המובילות בעולם!

מערכות אלומיניום קסטן בע"מ

חברת מערכות אלומיניום קסטן בע"מחלונות אלומיניום -קסטן מערכות אלומיניום

רכשה בחודש ינואר 2021 את פעילות קסטן וממשיכה מאז באמצעות צוות העובדים הוותיק והמנוסה את  פעילות קסטן-תריסים אשר הוקמה לפני כשלושים שנה ע"י משפחת-קסטן וביצעה במהלך השנים אלפי פרויקטים יוקרתיים של מערכות אלומיניום, חלונות אלומיניום תריסים וקירות מסך ללקוחות פרטיים, קבלנים ומוסדות ציבור.

אצלינו שמים דגש על מתן שירות אישי לכל לקוח. החל משלב תכנון הבית, דרך הטמעת פרטי הביצוע יחד עם אדריכל הפרויקט ועד למסירה מושלמת של הפרויקט לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אנחנו בחברה מקפידים על חוויית הלקוח מהמוצר הסופי תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה ביותר. פתרונות יצירתיים ומיוחדים לכל לקוח ועל המשך מתן שירות לאחר סיום הביצוע. הכל בזכות הצוות המקצועי והוותיק המלווה את החברה.

אנו שמים דגש על עיצוב פנים אישי לכל לקוח. זה מהווה עבורינו אתגר מרתק בכל פעם מחדש. הצוות המקצועי שלנו פועל להשיא את שביעות רצון של הלקוח ולהתאים עבורו את מערכות האלומיניום המתקדמות ביותר. הן מבחינת עיצוב פנים והן מהבחינה הטכנולוגית. זאת בעזרת שיתופי פעולה עם ספקים מובילים ויצרנים בינלאומיים מובילים. עבודת העיצוב מתבצעת בשילוב של חשיבה יצירתית, ידע וניסיון רב שנים בניצול מושלם של מעטפת הבית ובהתאמה לסגנון העיצובי של אזור המגורים עצמו ולפרמטרים נוספים. 

קסטן גלריה תמונה 3

במפעלינו מייבאים, מייצרים ומתקינים מגוון רחב של מערכות אלומיניום, חלונות אלומיניום זכוכיות ותריסים מתקדמים. ברמה מקצועית גֲבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות.

לקוחות רבים ישמחו להמליץ על הפרויקטים שלנו.

תפריט נגישות

קסטן מבצעים עבודות אלומיניום אקסקלוסיביות בהתאמה אישית

קסטן מייבאים ומייצרים, חלונות, דלתות, מערכות מינימל , סופר טרמי, קליל, Rabel, KineticBertrand ועוד.
                    מלא פרטים ונחזור אליך במהרה.